| denisa19 a întrebat:

Dau fundita! Buna seara, stie cineva un leac babesc sa aflu daca sunt insarcinata, la ginecolog am fost marti mi-a zis ca nu crede ca sunt insarcinata ca sa ma duc la control peste 2 saptamani testele de sarcina sunt negative dar problema e ca eu simt ca sunt.Si ceva imi spune ca am un bebe! Astept un raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista nici un leac babesc. Asteapta sa treaca cele doua saptamani. Iti inteleg nerabdarea de a fi mamica, dar dovedeste-te inteleapta si asteapta.

3 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Daca testele au iesit negative nu prea ai sanse.dar daca ai felicitari

| MasterYoda a răspuns:

Bagi un praz in pi... si daca il scoti muscat, esti insarcinta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca testele sunt negative nu esti insarcinata si daca medicul a spus...atunci clar nu.
Poate ai paranoia, adica ti-e asa de frica sa fii incat te amagesti singura.
Stai calma.