| Alinaga a întrebat:

De 2 saptamani ma doare in partea stanga in zona rinichiului.cateodata ma doare si picirul si mi s-a umflat soldul stang.ce credeti ca ar putea fi? am dureri groaznice si cateodata nu ma pot tine pe picoare. daca e de la rinichi e normal sa se umfle soldul in lateral? multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| NonEinstein a răspuns:

Durerea rinichiului indică o răceală banală, durerea piciorului indică efort excesiv, sau poate e de la climă iar dacă umflatura soldului nu e dureroasă poate sa indice un edem, iar dacă e dureroasă atunci poate te.ai lovit, recomand Fastul Gel.

| Costy96 a răspuns:

Cancer laughing)))))))))))))))))))