| andresagd a întrebat:

De 3 zile mi.a aparut la baza penisului o basica, dupa ce m.am epilat,acum are o chestie mov in ea, am 15 ani si nu am avut vreun contact sexual cu nimeni, ce credeti ca poate sa fie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

O infectie a glandei de la baza unui fir de par. "Chestia mov" nu suna de loc bine, de obicei e ceva alb. Mergi la doctor si te lamuresti ce ai de facut.

| PeFuga a răspuns:

Posibil sa fie un fir de par crescut pe sub piele si infectat... Daca te doare sau persista, mergi la un medic...