| DaiiaDaiianna a întrebat:

De azi am pierce?
cand pot sal schimb?
cu BANEOCIN pot sa ma dau in afara pe piele si intautru in gura? (pierce in buza)
?
Gura sa mi-a clatesc cu apa cu sare de cate ori pe zi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu ai doar,, pierce,, mai ai si cateva milioane de bacterii in plus, tocmai intr-o zona de maxima necesitate de igiena...85%din cazuri, cam in 3-6 luni necesita IGIENIZARE, PROVOCAND INFECTII.