| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

De cand mi-a venit menstruatia (3 zile) ma doare stomacul. In a doua zi mi-a fost si greata, am avut si dureri de spate, m-am gandit ca e normal. Acum aproape mi-a trecut menstruatia, doar ca eu inca imi simt abdomenul tare si vad ca nu imi mai trece stomacul. Nu am mai avut niciodata durere din asta. Eu nu prea am probleme cu menstruatia in general, am dureri o data la cateva luni. Vreau sa stiu daca e normal sa ma doara asa stomacul si daca menstruatia e de vina sau ar trebui sa ma ingrijorez de altceva... Alimentatia mea nu s-a schimbat deloc in ultima perioada, nu am mancat nimic neobisnuit si mananc destul de bine nu bag prostii in mine
Ati patit? Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AdelinaC a răspuns:

Ia un nospa si Controloc pentru durere, iar ca sa descoperi cauza mergi la gastroenterolog