| OMGZombiesEverywhere a întrebat:

Acum 3 zile am fost in vizita la matusa mea si parintii m-au lasat sa dorm acolo pana ieri,cand m-au luat acasa. Ea obisnuieste sa gateasca foarte gras,iar eu nu suport, pur si simplu vomit. Am ciugulit ce am putut de acolo si am mancat foarte putin. Ieri seara a inceput sa ma doara stomacul in partea de sus,chiar sub piept. Stiu ca este stomacul deoarece am mai patit asta o data,insa atunci a durat o saptamana si nu ma puteam nici misca. Am observat ca daca stau intinsa pe burta durerea se diminueaza,insa nu trece. Daca stau in caldura mi se face greata. Am incercat sa mananc mai mult, insa odata ce stomacul meu se umple ma doare foarte tare. Ce credeti despre asta? Ar putea fi inceputul unei gastrite sau ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NiKyNyc a răspuns:

Dai si mie mi sa intampolat la fel si am luat doua pastile de METROCLOPRAMID si mi-a trecut. insanatosire gravnica.insa nu prea vei manca. doar ce ai pofta.mie asa mi s-a intamplat.:*