| Daniela121986 a întrebat:

De cate ori este normal pe zi sa schimbi un tampon de zi tanga?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| คиค a răspuns:

Buna!

Indiferent de tipul absorbantului, este normal sa il schimbi odata la 4-5 ore.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La 4 ore in mod obisnuit.

| SweetCandy a răspuns:

Eu stiam ca maxim la 7 ore trebuie schimbat!

| elyssa20 a răspuns:

De cate ori este nevoie.nu exista timp limita.

| DodoKan a răspuns:

1 la 3 ore!

| Dizzydizz a răspuns:

De 3, 4 ori.
depinde.
o zi buna:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine chemi un vampir.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa zicem ca la nevoie dar nu mai tarziou de 4 ore.Si obligatoriu te speli bine cu apa si sapun de fiecare data.

| SalvadoreCurara a răspuns:

De cate ori este nevoiewinking rolling on the floor