| anonim_4396 a întrebat:

Este normal ca un băiat sa poarte chiloți tanga?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru unul care se crede fată, da.

| AFR81 a răspuns:

Normal sau nu, nimeni nu te controleaza pe tine sa vada ce chiloti porti. Totusi, daca, accidental, cineva ar remarca asta, nu vei face decat sa starnesti ori dezgust, ori amuzament.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca e trans, atunci da happy

| AdelaElena88 a răspuns:

Daca tu te simti comod in ei, bine pentru tine.Insa, personal, daca as vedea ca un baiat poarta chiloti tanga, mi-as pune cateva semne de intrebare legate de orientarea lui sexuala.

| NAT0 a răspuns (pentru AdelaElena88):

Gândește-te că mai există persoane care se prefac că sunt gay doar ca să-și facă mai multe prietene iar după ce le capătă încrederea, le oferă sfaturi iar apoi. BAM, și-o trag cu iubiții fetelor.
http://imgur.com/1APjhAX

| AdelaElena88 a răspuns (pentru NAT0):

Da, cel mai probabil ca exista și astfel de cazuri.

| ofatasimpla9001 a răspuns:

Pai fiecare poarta ceea in ce se simte mai comod