| frumushyk2010 a întrebat:

De cate ori schimbati lenjeria de pat?happy eu o data la 5 zile dar voi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Ceva în genul plus că o şi aerisesc,happy... o dată la două zile.

| OanaG a răspuns:

Depinde, mami foloseste un balsam care are un miros placut si tine 1 saptamana. Insa acum ca e cald si transpiri trebuie schimbata de foarte multe ori, doar nu ai sa dormi pe acea lenjerie care miroase a imputit[scuzati cuvantul].

| mihaibrasov a răspuns:

Eu n-o schimb niciodata. Doar cand se rupe de tot, o arunc si iau alta. Asa-mi place mie, in jeg.

| Gabriela2011 a răspuns:

Tu esti normala la cap? Esti obsedata intrebi de cate ori ne schimbam lenjeria intima, de pat de acte ori ne spalam pe dinti. Zici ca esti proasta sa mor eu

| AidaAmaranta a răspuns:

Si euhappy

| Ramona_5995 a răspuns:

Eu o schimb odata la doua zile cand este cald, iar iarna cam la trei zile. happy

| frumushyk2010 explică:

Dar sa nu ma mintitilaughing spuneti adv
eu o schimb adica mama o schimba iarna o data la 1 saptamana si vara la 5 zile

| mm_2126 a răspuns:

Eu o schimb la o luna...asa recomanda si specialistii