| Alexandra556 a întrebat:

Salut TPU! Am o problema (sunt fata) ma incomodeaza lenjeria intima si imi mai intra cate o data (nu in fund), ce sa fac?

4 răspunsuri:
| ANAHsneaman a răspuns:

Bună!
O să pară foarte stupid răspunsul meu, dar asta e, mi l asum?
Încearcă o mărime mai mare a lenjeriei...
Eu una îmi aduc aminte cand eram adolescenta, tot asa ma simțeam incomod, ei bine... soluția găsită de mine a fost sa încerc mai multe modele de lenjerie, pana am găsit-o pe cea potrivită!
Numai bine!?

| Alexandra556 explică (pentru ANAHsneaman):

Multumesc! O sa incerc

| ANAHsneaman a răspuns (pentru Alexandra556):

Sper sa rezolvi problema. Nu ai pentru ce sa îmi mulțumești, ma bucur ca am venit cu o idee, atât. laughing
Numai bine!?

| cernobîlamin a răspuns:

Nu mai porti lenjerie intima... pe mine m-a ajutat foarte mult (sunt baiat)