| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile am inceput sa vad niste puncte mici plutitoare negre si transparente...am miopie si port ochelari, doar ca nu am mai patit asta...nu le vad mereu, mai mult la lumina..trebuie sa merg la medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți merge la medic.

| tonyc7 a răspuns:

Din cate stiu eu, sunt normale punctele alea... Cam oricine le are sau le-a avut candva... Dar nu strica sa mergi la un control medical ca sa fii sigur.