| Effyyyy a întrebat:

De ce am cosmaruri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lilith_3139 a răspuns:

Din cauza subconstientului cand te uiti la filme horror iti raman in cap unele imagini si suboconstientul tau ti le modifica asa se formeaza filmele horror

4 răspunsuri:
| Ayna a răspuns:

Probabil privesti la televizor lucruri urite, ai stresuri sau zilele sunt nelinistite.Incearca sa fii mai calma.Gindeste-te la lucruri frumoase si inainte sa te culci, asculta muzica placuta!

| Sonny a răspuns:

Haha. punct

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heiii rinatoin.si sotia lui bula avea cosmaruri cand dormea la perete si era vecina cu strul. ce ai ma de te tot foiesti noaptea? eiii, un cosmar. dupa un timp zice bula; hai sa facem schimb. dorm eu la perete.peste noapte face asta odata; HAC. ce e bula? mi-a intrat cosmaru in fund.

| Danusia a răspuns:

Deoarece te uiti in timpul zilei la filme de groaza sau te gandesti la ceva inspaimantator