| thefortgod a întrebat:

Am simtit un fel de gust amar, la o masea.Gustul a disparul peste vreo 10min.A mai avut cineva asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, am avut este de la materialul cu care ti a plombat maseaua.In timp se deterioreaza si apare acest gust amar.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă ai "tras" din măsea și ai simțit amăreală (gust neplăcut), înseamnă că ai carie ( cred că ți-a pătruns si mâncare in interior, mergi si spală-te pe dinți, clătește-ți gura...)

| Zuzu1991 a răspuns:

Mai spala-te pe dinti, macar odata pe an, sa scoti mancarea putrezita dintre dinti

| Zuzu1991 a răspuns:

Imi cer scuze, evident era o gluma dar acum vad ca am spus-o muuuult prea serios! sad

| BlackOath a răspuns:

Posibil sa ai o punga de puroi. Apare gustul doar cand apesi gingia sau mereu?