| Mayy a întrebat:

De ce apar gropitele alea dupa ce trec cosurile ?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bernylory a răspuns:

Pentru ca nu le lasi sa se vindece, daca le-ai lasa in pace, s-ar vindeca frumos si fara urme.

3 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Nu ar trebui sa ramana cgopite daca le lasi in pace sa se vindece. Daca tu le tot rupi cojitele nu se vindeca cum trebuie, deci ramaii cu cratere pe fata

| TInger a răspuns:

Asa e raman semne sad... Am si eu, iti explic mai multe pe mess... Ma gasesti la fata_bruneta_14@yahoo.com.

| Andrada11 a răspuns:

Daca ti le rupi e normal sa iti ramana "gropitele" acelea.incearca sa le lasi sa treaca de la sine si nu vei mai avea probleme. sper ca ti-am fost de ajutor:*