| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand spal vasele incep sa ma manance picioarele?laughing

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| isabellle a răspuns:

rolling on the floor)
şi mie mi se întâmplă, sau când fac alte chestii obositoare.
probabil din cauza plictiselii, şi mai stai şi în picioare laughing
eu ştiu acum laughing)
mai e şi faza aia când te ascunzi de cineva, îţi vine să faci pe tine rolling on the floor e cam acelaşi lucru, cred!
papa.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti amortesc

| JaJe a răspuns:

Incearca sa speli vasele cu picioarele, ai grija poate spargi farfuriile laughing

| HypnoticPoison a răspuns:

Clarrr nu ai ce cauta in bucatarie sa speli vaselelaughing te mananca picioarele ca iti vine sa fugi cand vezi vasele murdare si cand te gandesti ca mai trebuie sa le si speli laughing

| Ankuuuu a răspuns:

De ce nu incerci sa le speli cu mainile? laughing