| theROOcKsTArr a întrebat:

De ce capul penisului este ma mare ca restul penisului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Inainte sa pui astfel de intrebari de-a dreptul stupide, ar trebui sa afli ca ceea ce numesti tu "cap" este gland. Daca ai incercat sa fii amuzant, sa stii ca nu ti-a iesit.

pa, pa.

mira
| mira a răspuns:

Intrebarea nu este stupida.Necesita insa raspunsul unui specialist in anatomie si fiziologie.

| andre999 a răspuns:

Glandul penisului este mai mare pentru a ajuta la inseminare. Coroana glandului de fapt ne da senzatia asta de "mai mare" dar glandul in circumferinta are cam aceeasi masura cu corpul penisului.
Ps Sper ca aceaste intrebare sa fi fost pusa din curiozitate anatomica ci nu din badaranism tipic cocalar.

| rosto a răspuns:

De treflawinking laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Bubu_5492 a răspuns:

Aceasta este fizionomia omului, cum poti pune o asemenea intrebare?

| Sorinella20 a răspuns:

Cap ai, minte-ti mai trebuie! God bless you!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ce intrebare... cu siguranta capul penisului se numeste gland iar acesta este acoperit de preput. Este mai mare pentru ca - conform fiziologiei omului, este mult mai eficient in cazul procrearii. Ca doar nu o sa arate ca o scobitoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ce intrebare... cu siguranta capul penisului se numeste gland iar acesta este acoperit de preput. Este mai mare pentru ca - conform fiziologiei omului, este mult mai eficient in cazul procrearii. Ca doar nu o sa arate ca o scobitoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca nu ai intrebat daca exista si creier in el laughing oare exista? laughing

| Alexandru a răspuns:

De ce in CAPUL tau mare care se presupune ca detine si o frumusete de creier nu exista macar putina putina inteligenta care sa te infraneze sa pui astfel de intrebari?
De ce urechile din CAPUL tau mare nu au auzit niciodata de cuvantul "rusine " si "respect fata de cei din jur si fata de propria persoana"?
De ce a mai dat Dumnezeu omului CAP, daca respectivul CAP nu prea are nicio utilitate ba, mai mult, cufunda omul in tampenie si in prostie?

Inainte sa fi pus intrebarea, mai bine cereai explicatii chiar de la "obiect ". Poate te-ar fi lamurit "el".

Sunteti de-a dreptul fantastici serios...
Vai de CAPUL tau MARE (dar degeaba )!

| pepsi79 a răspuns:

Capul penisului, este mare pentru, spartul nucilor