| dalia2001 a întrebat:

De ce de fiecare data dupa ce merg la sala incep sa tusesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Si eu pateam asa cand veneam de la fotbal laughing.Dar dupa ce am crescut nu am problema asta. Du-te la un specialist.Insanatosire.

| Sadic a răspuns:

Mergi la doctor

| Florinx123 a răspuns:

Daca se intampla doar dupa ce mergi la sala, du-te la un consult, s-ar putea sa ai probleme cu plamanii.