| XxAlexandruxX a întrebat:

Ce ziceti sa merg la sala in fiecare zi sau 1 data la 2 zile?

7 răspunsuri:
| FreakyFred a răspuns:

Eu merg zilnic, exceptie fac weekendurile si sarbatorile (ne)oficiale de baut bere big grin

| claudiuxs a răspuns:

Nu vad cu ce te ajuta, doar nu vei avea corpul pe vecie, il vei lasa in urma dupa ce mori, si realizezi ca tiai irosit timp cua sta in loc sa te pocaiesti

| Denisaa95 a răspuns:

Asta de tine depinde. happy Eu de exemplu merg in fiecare zi, in afara de duminica, atunci e inchis.

| Damon_8513 a răspuns:

Cum vrei. E bine sa faci miscare.

| UiteeeeVezi a răspuns:

Depinde de corpu tau! Sunt persoane care se duc Doar luni miercuri si vineri si sunt altele care se duc de luni pana vineri zilnic. Tu stii cum iti lucreaza cel mai bine corpul. Succes (funda)

| Tauru13 a răspuns:

1 data la 2 zile.in functie si de cati ani aihappydaca pui intrebarea asta presupun ca esti copil sau adolescent.deci 1 data la 2 zile iti ajungetongue

| jaujedam a răspuns:

Mai bine o data la 2 zile la incaput si dupa ce te obijiesti cu programu' poti sa te duci si 2 zile la rand apoi o zi pauza si tot asa...parerea mea...dar sa stii ca mai ai nevoie si de cate o zi pauza.happy
sper ca te-am ajutat