| superpissy40 a întrebat:

De ce imi este rau dupa ce am mancat salata orientala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| euana05 a răspuns:

Depinde. Poate e stricata... Poate ai uitat-o afara din frigider. Sau poate esti alergica la unul dintre ingrediente. Daca ai mai mancat inainte, n-ai cum sa fi alergica deci ori e stricat ori ai mancat ceva ce nu ti-a cazut bine. Funda?

7 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Poate esti alergica thinking (multa lume este alergica la ceva)

| CreierSupersonic a răspuns:

Ai mancat prea mult happy

| Vladimir315 a răspuns:

Poate e de la altceva

Răspuns utilizator avertizat
| ƒαηтαααα a răspuns:

Poate ai mancat prea mult. O fi ea buna dar trebuie mancata putin pentru ca daca mananci prea mult iti va veni rau iar salata orientala este si gretoasa manacand in cantitati mari

| byanka32 a răspuns:

Deoreace corpul tau nu reuseste sa digere o astfel de mancare eu deegzemplu la orice mancare cu ciuperci ma simt rau si X-(... Contacteaza un medic

| alexx1111 a răspuns:

Iit spun eu ai mancat cu pofta sau maioneza a fost foarte gratoasa. Bea ceaiuri si o sa iti treaca papa sper ca te-am ajutat