| red3Nergy a întrebat:

De ce ma doare capul penisului? Avand in vedere ca de cand eram mic nu am scos niciodata capul in lumea exterioara din cauza ca ma doare ingrozitor. NU este rosu, iritat sau altceva! Imi poate spune cineva ce pot face si de ce ma doare capul penisului? Dau funda! Va rog sa ma ajutati

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Si daca ai probleme de ce nu apelezi la medic?
Chiar crezi ca noi le putem sti pe toate?
Incearca sa rezolvi problemele la medicul specialist
O seara bunahappy

| corbulalbrosu a răspuns:

Din cate se pare nu ai incredere in raspunsurile date in urma cu cateva zile.Te invit sa citesti urmatorul material : http://medlive.hotnews.ro/......teaza.html

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la un urolog, nu stiu exact ce ai, dar e mai bine sa te vada un specialist, nu iti lasi soarta in mainile celor de le TPU.Bafta! happy