| MonaLize a întrebat:

De ce ma mananca tare pielea dupa ce alerg dimineata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Din cauza transpiratiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza transpiratiei, ori a hainelor, incearca sa folosesti balsam la spalarea acestora ori masina de spalat nu le clateste bine, poate pui mult detergent.

| Dinu77744 a răspuns:

Deoarece transpiri

| EmmaDMX a răspuns:

Si mie mi se intampla. Este posibil sa fie si din cauza ca inima iti pompeaza cu mai multa putere sangele catre corp.

| MonaLize explică:

Nu e din cauza transpiratiei, mai fac exercitii cardio si transpir si-acolo da nu ma mananca pielea.