| PaulStefan74 a întrebat:

De ce mi s-ar putea umfla gatul in partea dreapta si sa ma doara daca apas in acel loc (undeva maxilar si gat) sau cand imi rotesc gatul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AllexXtreme a răspuns:

Ai stat cu gatul greșit într-o poziție mai proasta și de aia, nu e nicio infecție stai liniștită, dacă ți se pare ca e ceva mai rău te duci la medic și gata

| pitik200 a răspuns:

Buna. Sunt ganglioni, adica o infectie in corp