| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mai merge sa vad cine e pe invizibil pe mess cateodata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gabriellas a răspuns:

Merge daca te uiti in address book. Deschizi e-mailul si dai click pe address book. Acolo poti vedea pe cine sta invisible pe yahoo messenger. Dar la ce-ti foloseste?

18 răspunsuri:
| draculaq a răspuns:

Din cauza serverlor Yahoo, care sunt foarte solicitate...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

adraialove86

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din cauza sevelor Yahoo, care sunt fff solicite...de persoane care au nevoie de aceea nu iti mai merge doar cateodata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.yahoostatus.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ai virusi ia matura si fa curat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ar merge as fi mai bucuros

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Denisutz2009

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa avem si ceva noutate si sa fie cautarea de yahoo status cat mai usoara, exista un yahoo spy nou: yahoo-spy.com Poti salva pana la 4 id-uri de mess in sertarele din dreapta pe care sistemul nostru verifica de fiecare data cand vizitezi pagina si la fiecare refresh. Asa poti afla mai repede cine e invizibil pe mess.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pt ca ala a facut cv si nu vrea sa fie vazut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M3. dany

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deaia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa vezi cu un program pe net

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca nu ai programul speciallaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Valitizunic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mikymuhaela32

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nepot_nepotu