| Rares-Mihail_Dragut_1997 a întrebat:

De ceva timp (2-3luni) imi vajaie urechea stanga inainte sa adorm. De fapt, cred ca-mi vajaie pe tot parcursul zilei, dar nu aud doar atunci cand e foarte liniste. De la ce ar putea fi? :/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| purplethoughts a răspuns:

Afectiuni la otolite. Iti recomand sa te duci la un medic orl pentru a-ti da tratament