| IonutCiobanescu a întrebat:

cam de 2 zile, mereu dila ce ma trezesc am o durere de spate mare, dupa pe parcursul zilei imi trece, trece repede, ce ar putea fi? In fiecare seara adorm in acceiasi pozitie mai bine de 3 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai salteaua veche. La 10 ani se schimba una buna e de la 400€ in sus

| IonutCiobanescu explică (pentru mgtow):

Nu stiu daca are 10 ani salteaua.

| mgtow a răspuns (pentru IonutCiobanescu):

Alta cauza nu e, am schimbat salteaua mea cand aveam dureri de spate si dupa au disparut e bine sa ai o saltea dura pentru ca aia moale nu se ajusteaza asa bine la coloana sa stea uniform

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O gimnastică de dimineață poate ajusta coloana să nu te mai doară. Și schimbă salteaua.

| Mario_Alexandru_1996 a răspuns:

Poate sa fie de la un curent sau o raceala. Bunica mea tot timpul cand sta in curent cateva zile o doare spatele. Poti aplica niste crema sau plasturi reumatici. Funda?