| Joannna1705 a întrebat:

De ceva timp am inceput sa mă îngras in zona picioarelor și nu mai reușesc să slăbesc. Am încercat tot felul de diete, dar fără folos... Mă puteți ajuta cu un sfat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la nutriționist, doar el îți poate prescrie o dietă pentru tipul tău de organism. Până atunci nu mai mânca dulciuri, prăjeli, nu mai bea sucuri cu acid, bea multă apă, fă sport. Baftă!

| Violleta2022 a răspuns:

La picioare nu slabesti cu diete, numai cu sport intens.