| Badumtsss a întrebat:

Salut am 17 ani si doresc sa ma ingras, de ceva timp tot incerc dar nu reusesc (sunt fumator)..ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Lasa-te de fumat si mananca alimente bogate in calorii.

| AncutSsa96 a răspuns:

Http://www.csid.ro/......a-7840619/ Incearca sa mananci echilibrat adica la ore fixe, fa-ti un orar si ataseaza-l undeva unde iti este tie la indemana si cel mai important este sa fi odihnit si mai ales sa nu fi stresat incearca sa numai pui totul la suflet. Succes :-*!