| ShutUpBoy a întrebat:

Heii TPU! Deci am o problema....eu nu pot spune ca sunt exagerat de grasa dar nici foarte slaba nu sunt! Si as vrea sa va cer diete care m-ar ajuta sa slabesc in special la zona abdomenului si a picioarelor! Va multumesc anticipat si scuzati de categorie!

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

3kg de mere si 3 l de apa / zi

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Incearca sa mananci fara ulei 2-3 saptamani

| Nutsa23 a răspuns:

Deci intotdeauna am crezut ca sportul ajuta cel mai bine, de ce nu incerci sa faci putin sport. dar oricum daca vrei o dieta am auzit ca e foarte buna asta cu oua fierte si greipfrut. asa ca de trei ori pe zi mananci 3 oua fierte si jumatate de greipfrut la fiecare masa. in afara de asta nimic. sunt suficiente 4-5 zile ca sa vezi rezultatul...