| DarkShina5566 a întrebat:

De ceva timp fac sala dar nu stiu ce si cum as putea manca.Adica, la scoala ma gandeam sa mananc un sendvis, dar cu ce? Sa nu fie nici prea caloric dar sa-mi tina de foame. Apoi acasa-acasa mi-e mai usor sa nu mananc alimente cu foarte multe calorii. Apoi seara, ce as putea manca seara-sa nu fie nici prea caloric... sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| cristinapelihaci a răspuns:

Said! un sandwich cu salata si o bucata de sunca slaba ar fi foarte bun!happy