| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa mananc usor dar sa imi tina de foame cateva ore! adica am scoala dupa masa si pana la 8 seara...:-s o sa imi iau eu un sandvich de acasa dar ce asi putea manca inainte sa plec?:*:* p. s:sunt adolescenta. de asta am pus categoria astawinking

Răspuns Câştigător
| Fl0rYnLil a răspuns:

Pai eu is recomand sa mananci lapte cu cereale dinmianeata si pentru ca esti fata doar un sandvich la scoala maxim 2 si acasa ca vii la 8 mananci ceva usor.

1 răspuns:
| kiduletzzz a răspuns:

Poti manca biscuiti tuk sunt foarte buni si consistenti big grin