| Germenul a întrebat:

De ceva timp mi-au aparut pe fund niste pete rosii... care ma mananca, (unii mi-zu spus ca mi-au aparut pentru ca stau prea mult pe scaun...) de la ce sunt? Si ce trebuie sa fac sa dispara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Necrophagist a răspuns:

Trebuie să faci un ceai de sovârf cu care să tamponezi mereu zona,să foloseşti un săpun de galbenele sau antibacterian, să porţi lenjerie de bumbac, cam asta ar fi soluţia.