| Loly a întrebat:

De ceva vreme ma mananca intre sani foarte des. Ce ar putea fi? Vi s-a intamplat si voua? Raspundeti fara mistouri.Ms.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Buna!
Nu ai de ce sa te sperii. Tuturor fetelor li se intampla. Cand te mananca inseamna ca ti se formeaza sfarcurile si iti cresc sanii.
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| Sklipik a răspuns:

Buna
Nu esti nimica grav.nu trebuie sa te sperii.
Poate esti o iritatie de la o bluza.
big grin

| helenaaaaa21 a răspuns:

Iti cresc sanii