| anonim_4396 a întrebat:

De curand am inceput sa fac sala, dar nu se dezvolta mai deloc masa musculara si ma gandeam sa incerc creatina fosfat? Ce stiti despre acest supliment? Ce se intampla daca peste o perioada nu mai fac sala si nici nu mai consum creatina.In cat timp isi face efectul? Va rog ajutati-ma.Multumesc aniticipat! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Iti recomand sa intri pe un site care este specializat pe astfel de intrebari. (www.getfit.ro) Au un forum care te poate ajuta mai bine. Ne vedem acolo;)
Shin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate mergi prea des la sala si nu lasi muschii sa-si revina dupa efort si sa creasca...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
În primul rând masei musculare îi ia cel puțin 2 săptâmâni să se tonifice.
Ulterior ei vor deveni productivi.
Nu lua prafuri, te vor deforma mai târziu când nu ai să te mai duci la sală.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sint exercitii pentru masa musculara si exercitii pentru forta musculara. De asemeni trebuie sa respecti un program strict de exercitii, odihna si alimentatie. Si fara alcool. Daca sari peste una sau nu respecti nici una, ai toate sansele sa ai doar conditie fizica, nu sa t edezvolti.
BRO din umbra