| Yulia29 a întrebat:

De curand mi-am cumparat lentile jonson&jonson.Acolo mi s-a spus ca sunt 3 perechi si fiecare pereche se poate purta 1 luna.Acasa am observat ca pe cutie scrie utilizare recomandata 14 zile.Se pot purta o luna sau a gresit cea care mi le-a dat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

A gresit cea care ti le-a dat. le poti purta maxim 14 zile, nici o zi in plus.