| WithoutName123456789 a întrebat:

Salut,am cumparat o cutie de Bilomag Forte Memorie si Concentrare si pe cutie scrie ca efectele apar dupa o utilizare indelungata.Mai exact cat timp? Poate sunt dintre voi care ati luat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Câteva luni.
Dacă nu le mai lei după bac/evaluare, nu pățești nimic.

| Donsavas a răspuns:

Nu ajuta la nimic. Au doar efect placebo. Sint făcute pentru a le cumpăra.
Dacă ai avea probleme de concentrare serioase, ai lua stimulente farmaceutice.
Cei cu probleme cu memorie nu se vindeca cu pastile, ci prin exersare, relaxare, învățare. Etc.