| soffie a întrebat:

De doua zile ma doare urechea stanga, sentimentul ala ca de vanataie, dar nu m-am lovit...Ce sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| dyanakitty a răspuns:

Pai cred ca ai dormit rau sau poate ai un cos.

| AntoniaPetrescu a răspuns:

POate sa fie otita.:-s Si euam aceesi problema acum la urechea dreapta:d

| mobistel680 a răspuns:

Buna.Cred ca te-ai fi culcat pe ea si te doare.Mi se mai intampla si mie, sau poate ca te-a luat curentul. Sper ca ti-am fost de ajutor.Nu-i nevoie de funda daca nu te-am ajutat.

| mariai a răspuns:

Poate sa fie o simpla nevralgie - pentru care poti folosi cu incredere antinevralgic sau poate fi ceva mai grav: otita - ulterior se poate sa te doara si cealalta ureche, sau un furuncul interior. Parerea mea este ca, daca nu iti trece in 2-3 zile sa mergi la un ORL-ist