| lazio9 a întrebat:

De fiecare data cand mananc usturoi a-2a zi am o senzatie "namoloasa" in gura iar limba imi devine foarte incarcata cu o substanta alba. poate fi vorba de candida? am auzit ca Usturoiul e perfect pentru candida asa ca.multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Poate ca este o substanta secretata de usturoi prin somn. Nu se stie! Mai bine ai discuta cu un doctor! happy

| victoriapapi a răspuns:

Acea substanta alba cred ca este candidoza

| DaRcKloV3 a răspuns:

Poate ai alergie nu stiu