| eusuntbaiatuldiz a întrebat:

De ieri a început să mă doară capul,e mai mult sub forma unei presiuni undeva in spate,alteori in creștet și simt furnicături ușoare la pe piciorul stâng...mă tot gândesc că poate am vreun cheag de sânge la cap,desi nu îmi amintesc sa fi avut o lovitură de impact ca sa se producă asta,dar mă gândesc că poate fi și pe fond de stres și unde îmi fac gânduri pentru că sunt ipohondru,și am mai pățit chestia asta și s-a dovedit a nu fi hematom. Nu mă simt ametit, confuz, nu am greața sau vărsături. Păreri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"a început să mă doară capul,... poate am vreun cheag de sânge la cap. Păreri?"

părerea e că trebuie să mergi să-ți faci un rmn, nu e de joacă cu d-ăstea

| eusuntbaiatuldiz explică (pentru sierra1):

N ai altă treabălaughing))văd că doar tu îmi răspunzilaughing)

| sierra1 a răspuns (pentru eusuntbaiatuldiz):

ăsta e modul tău de a spune "merci"?

| eusuntbaiatuldiz explică (pentru sierra1):

Pai daca dai răspunsuri inutile, după tine lumea ar face la orice durere de cap rmn

| sierra1 a răspuns (pentru eusuntbaiatuldiz):

~mă tot gândesc că poate am vreun cheag de sânge la cap~

inutil ești tu mămică dar dacă vrei să știi ce ai, faci rmn.
Sau ne-ai mințit când ai zis ce scrie mai sus?

| sierra1 a răspuns:

"poate am vreun cheag de sânge la cap"

sau fă o gargară, poate-ți trece!