| cata_5027 a întrebat:

De la ce bautura nu mirosi? Adica ce bautura cu alcool poti bea fara ca cei din jur sa te simta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sabinutza_9332 a răspuns:

Nu...Mai ales daca ei nu au baut deloc iar in jur nu e ceva cu alcol vor simti imediat.

| DragonuAK47 a răspuns:

Whisky laughing

| cata_5027 explică:

Alcool dublu rafinat...