| Iyoana a întrebat:

De la ce feluri de mâncare se fac alergii? am auzit că exista alergie de miere. adevarat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista o groaza de alergii si toate depinde de la organism la organism. cele mai intalnite sunt la ciocolata, oua, alune... si miere desigur din cauza polenului

| ElenaSA a răspuns:

Exista alergii multe, la tot felul de substante din mancare, sucuri, medicamente. Si la miere, polen, propolis se poate face alergie.

| criiele a răspuns:

Da exista poti face alergie din cauza unor fructe, mancaruri de la fast food sau anumite medicamente si dulciuri

Răspuns utilizator avertizat