| user5493 a întrebat:

De la ce pot simte un fel de intepatura/pulsatie pe partea dreapta a abdomenului inferior? apare 1-2 ori pe zi si dispare,seara mai ales
Sa fie de la apendicita cronica,colecistita,ceva cu colon,digestiv,rinichi? sau altceva? pot manca, am scaune

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Esti fata, esti baiat? Ar putea fi apendicita, ceva de la colon, ar putea fi ovarul... De ce nu te duci la medic sa aflii?

| user5493 explică:

Sa fie ceva psihic? de coloana? cerebral?

| user5493 explică:

Baiat..ca inca nu ma doare intens..asa cateodata.