| AnnonnyMa a întrebat:

De la droguri(iarba, legale) si bautura poti avea probleme cu inima?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| HighByTheBeach a răspuns:

Normal ca da. De la ele poti avea probleme nu numai cu inima ci si cu alte organe.
Acest articol este despre consecintele drogurilor in organism
http://sanatate2009.hweb.hirlau.info/drogurile.htm
Iar asta despre cel al consumului de alcool:
http://www.sfatulmedicului.ro/......mului_1227

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca ai probleme. Daca continui si abuzezi vei avea probleme si cu popa.

| Axys a răspuns:

Buna normal ca vei avea probleme dar daca o vei continua sa zic asa lucrurile se vor agrava deci gandeste-te ca pe viitor vei avea mari probleme mai bine pastreazati santatea de cand sa tio distrugi cu mana tawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de unde... Iarba(şi legală şi nelegală, că-i tot acelaşi rahat) şi alcoolul sunt mană cerească pentru sănătatea omenească.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Bineinteles.

| JucărieLEGO a răspuns:

Si cu ficatul, plamanii, chiar si creierul. Ce credeai, ca alea-s medicamente pentru o sanatate mai buna? Cam asa suna intrebarea ta.

| Alexinho94 a răspuns:

Buna. Da, vei avea probleme MARI si cu inima si cu alte organe ( ficat, stomac ) Deci iti sugerez sa te lasi cat mai rapid pentru ca vei avea probleme mari. Drogurile te vor duce numai la rau si te vor baga in niste anturaje din care poti iesi foarte greu si care te va duce numai la prostii. Deci, LASA-TE!
Sarbatori fericite si un an nou plin de impliniri!

| AlexIsAnAI a răspuns:

Din păcate, de la droguri se strică aproximativ TOATE organele. Deci, te rog să te oprești sau să mergi la spital.
O zi bună!