| maresal a întrebat:

Exista analize in sange ca sa poti sa vezi daca ai fumat iarba? Droguri sau orice altceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Empathizer a răspuns:

Da, exista teste specifice de toxicologie care pot depista ce droguri ai consumat. Dar nu fac parte din analizele uzuale si nu sunt gratuite.

| maresal explică (pentru Empathizer):

Multumesc.

| Empathizer a răspuns (pentru maresal):

Cu placere.

| RoberTBaaH a răspuns (pentru Empathizer):

Îți mulțumesc și eu pentru acest răspuns, așteptam de mult. Încă odată, sigur nu iese la cele uzuale Cum ar fi Uree, Acid uric, Sumar de urina, TGO și TGP?

5 răspunsuri:
| kiv1990 a răspuns:

Da

| Generalul a răspuns:

Da, se pot vedea, iar efectul "ierbii" se duce cel mai greu din orgranism, poate dura cateva luni, timp in care va iesi la teste.