| ThePunkGuy34 a întrebat:

De la o vreme a inceput sa ma doara usor gatul, si sa m-i se infunde nasul, dar putin, nu foarte tare.Am fost la medic de doua ori de mi-a dat tratament cu 2 anitibiotice diferite (azitromicina si claritromicina).Nu a functionat cu niciuna, am incercat si Hexoral, bomboane pentru gat, dar nimic nu a functionat.Ce medicamente mi-ar fi bune daca ma doare gatul si mi se infunda nasul un pic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Daca te doare gitul si se infunda nasul ce idiot de doctor da antibiotic din prima? Incearca la ORL, posibil sa ai o problema si cu sinusurile.