| BigLike a întrebat:

De unde pot comanda aknenormin 10 mg? https://www.google.co.uk/......ps?/search precizez ca am cumparat acum cateva luni acest medicament din Ungaria si mi-a folosit, ma confrunt cu acnea acum nu mai sunt in Ungaria si as dori sa comand cumva online nu conteaza cat costa doar sa mi se trimita aici. Daca cineva a reusit sa comande acest medicament sau la folosit rog sa imi spuna parerea lui despre! multumesc frumos! astept raspunsuri cat mai repede

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| asdfgqwertzxc a răspuns:

Buna! nu am comandat medicamentul respectiv, ci un altul, dar il poti cauta si pe acela pe site ul FARMAEXPRESS. ei se ocupa de comenzile de medicamente din străinătate si sunt foarte serioși, o spun din experiența. bafta!