| aditzuobb a întrebat:

De unde poti cumpara marijuana legal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Lasa vrajeala tineresmugsmugsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amsterdam.

| Moderator a răspuns:

Nu e legal dar te pot ajuta eu. (Ma gasesti la 0213153534)

| Raresmnt a răspuns (pentru Moderator):

Inlegatura cu iarba pot sa va contactez si eu

| AlexTm a răspuns:

De la un dealer, logic nu? Nu cunosti? atunci suna la 112 pentru livrari la domiciliu sau suna un prieten care niste dibluri de la chefu trecut laughing)) bafta in alegere