| Ionut_Moyses_1998 a întrebat:

De unde se nasc mustele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

In rahat!

| OnuOnulică a răspuns:

Se împerechează și se nasc din ouă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din orice alterat.

| mihailelea a răspuns:

Din viermi, si viermii din oua de muste.

| OllyCoto14 a răspuns:

Femelele îşi depun ouăle în gunoi, compost, alimente în putrefacţie (gunoi biodegradabil) şi îngrăşământ amestecat cu paie. După o evoluţie embrionară de aproximativ 15-25 de ore ies din ouă larve