| anonim_4396 a întrebat:

De vreo 2 ani, in spatele capului in partea stanga am observat ca am un fel de cucui, de marimea unui bob de fasole, nu ma doare la atingere si nu am dureri de cap, ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate fii un ganglion limfatic inflamat.
Mergi la medic si fa investigatii medicale.

| sierra1 a răspuns:

Pentru că noi nu te putem palpa online, și nu știm ce poate "fii", propunem să mergi la medic

| Eusuntoana a răspuns:

Eu itirecomand sa mergi la medic sa verifice daca chiar ai sau ti se pare. Si sa iti faci o tomografie...