| anonim_4396 a întrebat:

Slaut, de ceva timp am observat in spatele capului am un fel de cucui, este o umflatura cam cat un bob de fasole, pare intr-un fel moale la atingere, nu am dureri de cap sau etc, vreo parere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O fi chist

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu, mai ales ca nu ai spus ce culoare are etc, cel mai siplu du-te la doctor sau arata la cineva mai invarsta ca stie mai bine.

| Alexandru3y a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu are nici o culoare, e sub piele

| anonim_4396 explică (pentru Alexandru3y):

Nu stiu, du-te la doctor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate este un cucui daca te-ai lovit, sau poate fi un "neg" mai mare, dar cel mai bine este să mergi la doctor urgent!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O fi un lipom de grasime da nu stiu daca poata sa apara acolo mai bine du te la doctor pana nu creste in dimensiune.

| Bozgi200 a răspuns:

Am și eu chestia aia... când eram mai mic am dat cu capul de o scară, cred că se acolo o am, nu a mai crescut în dimensiune... sper că este un cucui nu altceva laughing

| Roxana19928 a răspuns:

Poate fi chist sebaceu, lipoma, du te la dermtolog. Daca se mareste e sigur chist

| Cosminlkm a răspuns:

Și eu am ceva similar tot in spatele capului