| createdin1987 a întrebat:

De vreo 2 zile simt un disconfort si o durere mica cand si cand de la testiculul drept.Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot să fie n lucruri, spune-i doctorului de familie, că știe el mai bine.

| irezistibilul a răspuns:

Poate sa fie o hernie inghinala, o accidentare, neuropatie diabetica, epididimita, o prostatita sau in cel mai rau caz cancer testicular. Ai facut efort fizic prea intens in zilele astea? Daca da posibil ca este un fel de accidentare sau ca pur si simplu testicolul tau s-a rasucit, s-a intors sa zicem asa prea brusc si a cauzat durerea la testicolul drept. Asta este pur si simplu o ipoteza, noi nu avem cum sa stim cu exactitate care este problema durerii. Doar un specialist te poate ajuta, deci consulta-te cu el!